Sen to czas, kiedy organizm odpoczywa, regeneruje się i gromadzi siły na następny dzień. Jest szczególnie ważny u dzieci, których ciało rozwija się i dojrzewa. Jeśli twój nastolatek cierpi na bezsenność, powinieneś rozważyć wymianę materaca, na którym śpi.

Odpowiednia amortyzacja

Podczas snu, ciało powinno być odpowiednio zabezpieczone i utrzymywane w prawidłowej pozycji. Jest to szczególnie trudne w sytuacji, gdy dziecko jest ruchliwe i często się wierci. Coraz częściej, nastolatkowie skarżą się na bóle pleców oraz stwierdza się u nich wady postawy. Nieodpowiednie podłoże i pozycja podczas snu może znacznie przyczyniać się do powstawania tego typu schorzeń. Hilding Breakdance to materac stworzony specjalnie dla dzieci w wieku szkolnym. Został wykonany z dwóch elastycznych pianek Flexifoam, dopasowujących się do ciała dziecka. Wszystko po to, by zapewnić mu odpoczynek i spokojną noc. Materac jest dwustronny, co pozwala dobrać preferowaną twardość. Produkt nada się w sytuacji, gdy stelaże łóżka są regulowane i pozwalają dopasować wysokość i nachylenie podgłówka i podnóżka. Materace Hilding są solidnie wykonane i odznaczają się wysoką jakością. Dzięki swojej sprężystości i wytrzymałości, kształt materaca można dostosować do rozwijającego się ciała dziecka. Kupując ten produkt, masz gwarancję, że nastolatek nie będzie budzić się w nocy z powodu bólu czy dyskomfortu.

Materac, a alergie

Materac Hilding Breakdance - rozwiązanie problemów ze snem u dzieckaJeśli twoje dziecko nie przesypia spokojnie nocy, a dodatkowo ma katar, duszności lub niepokojącą wysypkę – może być to oznaka alergii. Zamień jego dotychczasowy materac na Hilding Breakdance. Ten produkt świetnie sprawdzi się u dzieci, podatnych na to schorzenie. Pokrowiec Young został wykonany z surowców, które nie wywołują alergii. Dodatkowo, materac odznacza się certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, który pokazuje, że wszystkie materiały użyte do jego produkcji są całkowicie bezpieczne i w żaden sposób nie zagrażają zdrowiu dziecka. Jest to bardzo ważny czynnik, podczas wyboru materaca. Decydując się na Hilding Breakdance, możesz mieć pewność, że zapewniasz swojemu dziecko bezpieczeństwo i nie narażasz go na niepożądane reakcje alergiczne.

Higiena materaca

Niespokojny sen może być również spowodowany nieodpowiednim dbaniem o higienę miejsca do spania. Zapewne wiesz, jak ważne jest regularne zmienianie poszewek, ale czy równie starannie dbasz o materace? Pokrowiec Young został wykonany z solidnego materiału, który pozwala na utrzymanie odpowiedniej czystości produktu. W razie zabrudzeń czy wylanego na materac soku, pokrowiec możesz łatwo zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza. Nie spowoduje to żadnych zmechaceń ani zniekształceń materiału. Dzięki temu będziesz mógł zadbać o higienę materaca, co zniweluje namnażanie się bakterii.

Kupując odpowiedni materac, zapewniasz dziecku spokojny i komfortowy sen. Jeśli zastanawiasz się, jaki produkt wybrać, nie wahaj się i kup Hilding Breakdance, a Twoje dziecko na pewno Ci podziękuje.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/