Sen jest nieodłączną częścią naszego życia, dlatego warto zadbać o jego jakość oraz odczuwalny komfort. W oparciu o dynamiczne zmiany w naszym życiu stworzony został materac nawierzchniowy. Czym on jest?

Materace nawierzchniowe – charakterystyka

Niezależnie od naszego stylu życia oraz miejsca zamieszkania warto spać na materacu. Pozwala on komfortowo odpocząć, zregenerować mięśnie oraz umysł, dzięki czemu jesteśmy gotowi na kolejny dzień. Jednak nie zawsze można pozwolić sobie na zakup materaca. Zbyt małe mieszkanie, dynamiczna zmiana sylwetki, częste wyjazdy czy nieprawidłowo dobrany materac, często uniemożliwiają nam efektywny sen. Właśnie dla takich osób stworzono materace nawierzchniowe. Są to kilkucentymetrowe, piankowe materace, które zapewniają:

  • poprawę twardości materaca,
  • chronią materac główny,
  • zwiększają komfort spania na wersalce poprzez zmianę twardości, higieniczność i wygładzenie powierzchni,
  • zwiększają elastyczność oraz sprężystość podłoża.

Materace nawierzchniowe cechują się także wyjątkową lekkością i niewielką grubością, dzięki czemu w łatwy sposób można zabrać je w podróż i zwiększyć komfort hotelowego łóżka.

Senna Materace – czym się zajmuje?

Senna Materace - materace nawierzchniowe od Hilding AndersSenna Materace to polska firma umożliwiająca zakup wysokiej jakości materacy od renomowanego producenta – Hilding Anders, w niezwykle atrakcyjnych cenach. Znacząco zwiększa to łatwość nabycia dobrego materaca, a wykwalifikowany personel w odpowiedni sposób doradzi, który model będzie dla nas najlepszy. Zakupu można dokonać w sklepie stacjonarnym (własnym lub partnerskim), a także za pośrednictwem strony internetowej sennamaterace.pl. Senna Materace gwarantuje darmową dostawę na terenie całego kraju oraz 30 dni na zwrot zamówionego produktu.

Materace Hilding dostępne w ofercie Senna Materace

Jednymi z najpopularniejszych materacy na rynku są materace Hilding, które znaleźć można w ofercie Senna Materace. Do materacy nawierzchniowych należą między innymi Hilding Alt, który sprawdzi się idealnie jako ochrona materaca głównego, czy Hilding Bass, który w znaczący sposób podwyższa poczucie twardości. Ciekawym materacem nawierzchniowym jest materac Hilding Tenor, który posiada w swojej strukturze piankę FloFom o właściwościach chłodzących. Niezależnie od sytuacji, każdy z tych modeli świetnie sprawdzi się w swojej roli.

Miejsce, w którym odpoczywamy ma znaczący wpływ na nasze samopoczucie oraz stan kręgosłupa. Spanie na wersalce czy nieodpowiednio dobranych materacach może w przyszłości skutkować wadami postawy lub schorzeniami, dlatego warto rozważyć opcję zakupu materaca nawierzchniowego.