Każdy człowiek ma inne potrzeby, preferencje i oczekiwania względem materaca do spania. Jednak nie zmienia to faktu, że powinien on być przede wszystkim wygodny, o odpowiedniej twardości i dający plecom oraz mięśniom prawidłowe podparcie. Jednak czy każdy materac może to zapewnić? Dlaczego szukając produktu idealnego warto postawić na materace Hilding?

Filozofia Hilding Anders

Celem firmy Hilding Anders jest zapewnienie użytkownikom jak najlepszego snu – oznacza to, że powinien być on zdrowy oraz regenerujący nie tylko ciało, ale także i umysł. Dlatego produkcja materacy Hilding opiera się o kilka kluczowych czynników, do których należy ergonomia (odpowiednie dopasowywanie się do indywidualnych kształtów ciała), mikroklimat (poprzez zastosowanie odpowiednich materiałów i tkanin uniemożliwiających rozwój grzybów oraz pleśni) czy higiena (łatwe zachowanie czystości). Dodatkowo Hilding Anders dokłada wszelkich starań, aby materace były niezwykle wytrzymałe i trwałe, a to wszystko poprzez wiele testów, którym są poddawane. Wysokiej jakości produkty są nie tylko funkcjonalne, ale też odpowiadają potrzebom najróżniejszych użytkowników – par, seniorów, osób aktywnych czy najmłodszych. W ten sposób z łatwością można je dopasować do sypialni każdego. Dla niektórych istotny może okazać się też fakt, że Hilding Anders dba o środowisko poprzez segregowanie odpadów, niestosowanie substancji toksycznych oraz przede wszystkim przestrzegania aktualnie panującej ustawy o ochronie środowiska.

 

Hilding – materace dla każdego Materace Hilding – gdzie szukać?

Materace od Hilding Anders są przede wszystkim produkowane pod własnymi markami – Hilding czy Curem, ale także dla innych firm pod ich markami, takimi jak: Natura i Galaxy dla Agata Meble, Immensity dla Black Red White. Hilding współpracuje także z mniejszymi firmami jak Pan Materac i Senpo. Innowacyjną kolekcją, która z kolei powstała dla EMBE Sp. z o.o. jest SleepMed. Czym wyróżniają się te materace?

 

Materace SleepMed, czyli coś dla zdrowego kręgosłupa

Materace SleepMed są produktami posiadającymi właściwości prozdrowotne, które w pozytywny sposób wpływają na ciało użytkownika podczas snu. Ich jakość oraz bezpieczeństwo potwierdza certyfikat AEH, który posiadają jako wyroby medyczne. Co to oznacza? Materace SleepMed są kierowane szczególnie do osób schorowanych, aby ulżyć im w bólu oraz osób, które chcą się porządnie wyspać, przy okazji profilaktycznie dbając o swój kręgosłup. Ich główną rolą, jako materacy ortopedycznych, jest jak najlepsze dopasowanie się do ciała użytkownika, odciążając tym samym mięśnie oraz kręgosłup, przez co zapewniają niebywały wypoczynek. Dodatkowo mają możliwość regulacji twardości, a co za tym idzie – odczuwalnego komfortu. W ofercie SleepMed znajdują się zarówno materace sprężynowe, jak i materace piankowe. Chcesz obejrzeć te produkty z bliska? Odwiedź sklepy z materacami SleepMed, które bez trudu znajdziesz w każdym większym mieście w Polsce!

Wygodny materac odpowiada nie tylko za dobre samopoczucie, ale przede wszystkim za zdrowie, przez co warto zapoznać się z dostępnymi modelami i dowiedzieć się, co mogą zapewnić. W ten sposób odnajdzie się najlepszy materac, a sen będzie jeszcze bardziej efektywny.