Podłoże do snu to zdecydowanie najważniejszy element decydujący o komforcie snu. Ten wyrób, pod warunkiem, że będzie odpowiednio dobrany, może mieć ogromny wpływ na jakość nocnego wypoczynku, dlatego niesamowicie ważne jest, by dobrać go zgodnie ze swoimi indywidualnymi preferencjami. Ciekawą, stosunkowo nową propozycją, która może Cię zainteresować jest materac naturalny

Co oznacza, że materac jest naturalny?

Materace naturalne to takie podłoża do snu, które są produkowane w oparciu o naturalne surowce. Włókna lnu i organiczna bawełna są podstawą pokrowca do snu, natomiast oleje rycynowe i sojowe z powodzeniem zastępują związki chemiczne w zastosowanych piankach wysokoelastycznych i termoelastycznych. Materiały pozyskuje się z rygorystycznie wybranych, ściśle regulowanych plantacji, dzięki czemu można mieć pewność, że kupując konkretny produkt wspierasz jedynie najlepsze źródła. Są dzięki temu bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i dla ekosystemów. Produkty z tej kolekcji zaprojektowano z myślą o tym, by zapewnić użytkownikom zdrowszy i wygodniejszy sen.

Jakie zadania spełniają użyte surowce?

Jakie materace naturalne wybrać? Sprawdź Hilding Mistral!W jednym z flagowych produktów wchodzących w skład kolekcji naturalnych podłoży do snu jest model Hilding Mistral, czyli materac sprężynowy o podwyższonej twardości. Jest to produkt wprost idealny dla osób cierpiących z powodu nawracającego bólu kręgosłupa, użytkowników o większej wadze, a także dla par.

  • Olej rycynowy to substancja stosowana bardzo często w życiu codziennym. W modelu Hilding Mistral pojawia się wewnątrz innowacyjnej i ekologicznej pianki Naturalis. Olejek zastępuje związki chemiczne i skutecznie wspomaga organizm użytkownika. Jego silne właściwości przeciwbakteryjne, przeciwbólowe i nawilżające sprawiają, że jest odpowiedni między innymi dla osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny.
  • Olej sojowy jest surowcem, którego użyto do nasączenia wysokoelastycznej pianki HR znajdującej się po drugiej stronie podłoża. Ma działanie bardzo zbliżone do wcześniej wspomnianego oleju rycynowego.
  • Mata kokosowa jest produktem powszechnie stosowanym w przemyśle sypialnianym. Głównym zadaniem tego naturalnego surowca jest zwiększenie twardości materaca, a co za tym idzie zapewnienie doskonałego komfortu snu osobom o większej masie ciała. Jest to surowiec niezwykle oddychający i trwały, dzięki któremu podłoże może służyć długie lata.

Dla kogo materace naturalne?

Materace naturalne, jak już wcześniej wspomniano, stworzono po to, by użytkownicy mogli cieszyć się wygodnym i efektywnym snem. Wysokiej jakości modele stworzone z wyżej wymienionych surowców sprawiają, że poranki i wieczory przebiegają spokojnie, bez obaw o to, czy uda się bez problemu zasnąć lub wstać na czas. Model Hilding Mistral, ze względu na swoją podwyższoną twardość, jest polecany przede wszystkim osobom cierpiącym z powodu różnego rodzaju schorzeń kręgosłupa. Baza w postaci sprężyn kieszeniowych sprawia jednak, że jest to produkt odpowiedni również dla par, także tych, w których występuje duża różnica wagowa między partnerami.

Właściwości opisywanego modelu dowodzą, iż komfortowy sen może być zagwarantowany dzięki nowości na rynku, czyli podłożu do snu zbudowanemu z naturalnych surowców. Kto wie, może to właśnie on okaże się idealnym rozwiązaniem do Twojej sypialni?

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/