Zależy Ci na zakupie produktu, który gwarantuje nie tylko spokojny sen, ale jest również bezpieczny dla środowiska? Marka Hilding właśnie zaoferowała nową kolekcję materacy naturalnych. Wśród nich na szczególną uwagę zasługuje model Hilding Aspre. Sprawdź, czym się wyróżnia i czy będzie dobrym rozwiązaniem właśnie dla Ciebie!

Materace naturalne, czyli jakie?

Materace naturalne to innowacyjne produkty, które swoje komponenty mają zbudowane z materiałów podlegających recyklingowi. Takie rozwiązanie zapewnia im pozostawienie o wiele mniejszego śladu środowiskowego w porównaniu z tradycyjnymi produktami. Ponadto, w ich wnętrzu wykorzystano naturalne oleje zamiast związków chemicznych. Przy ich produkcji zadbano o najmniejszy szczegół. Dlatego nie tylko pianki, których użyto do ich produkcji, są przyjazne dla ekosystemów. Również pokrowiec, w który materac jest wyposażony, został wykonany z atestowanych materiałów, takich jak len oraz bawełna organiczna. Oba te materiały dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym chronią użytkownika przed nadmiernym wychłodzeniem czy przegrzaniem w trakcie snu. Dodatkowo oferują możliwość prania, co zapewnia jeszcze wyższy poziom higieny.

Budowa materaca naturalnego Hilding Aspre 

Czym wyróżniają się materace naturalne - poznaj Hilding AspreWybierając nowe podłoże do spania warto wziąć pod uwagę model Hilding Aspre. Ten materac naturalny w swoim wnętrzu posiada dwa rodzaje pianek: piankę NATURALIS® nasączoną naturalnym olejkiem rycynowym oraz piankę wysokoelastyczną HR Bio, w której wykorzystany został naturalny olejek sojowy. Wkład ten dzięki połączeniu tych dwóch komponentów, idealnie podtrzymuje ciało na całej jego linii, zapewniając bezpieczną pozycję dla kręgosłupa. Ponadto piankę HR Bio charakteryzuje otwartokomórkowa struktura, która odpowiada za właściwą cyrkulację powietrza we wkładzie. Dzięki czemu użytkownik zyskuje pewność, że nadmiar wilgoci zostanie odprowadzony, a we wnętrzu materaca nie zgromadzą się szkodliwe drobnoustroje lub roztocza. Materac ten został także wyposażony w 7 stref twardości, które za zadanie mają prawidłowo podpierać użytkownika. Każda ze stref odpowiada za inną część ciała, dzięki czemu zyskujemy jeszcze większy komfort snu.

Postaw na Hilding Aspre i zadbaj o swój sen

Produkt ten sprawdzi się właściwie w każdej sypialni. Jednak szczególnie polecany jest osobom aktywnym, ponieważ jego konstrukcja zapewnia szybszą regenerację mięśni oraz gwarantuje maksymalne odprężenie po ciężkim wysiłku czy treningu. Hilding Aspre sprawdzi się również dla par. Dzięki elastyczności punktowej oferuje optymalne podparcie i dopasowanie do ciała, a przy tym niweluje drgania powstające na jego powierzchni. Oznacza to, że śpiąc z drugą osobą, nie obudzimy jej naszymi ruchami.

Aranżując swoją sypialnię, warto obecnie zadbać nie tylko o efekty wizualne oraz nasz komfort odpoczynku. W dzisiejszych czasach wybierając materac, postaw na kolekcje naturalnych i ekologicznych podłoży do snu, które nie będą szkodliwe dla środowiska.

Materac Aspre, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Sprawdź ofertę na stronie sklepu SleepingHouse!

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/