Kładąc się do łóżka człowiek nie marzy o niczym innym, jak o komfortowym i efektownym śnie. To właśnie on umożliwia prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia i zapewnia regenerację całego ciała. Na współczesnym rynku dostępne są materace do spania, które mogą zapewnić odpowiedni sen – tylko który wybrać? Najlepiej w pierwszej kolejności sprawdzić Hilding Boogie! Dlaczego? 

Hilding Boogie – wkład

Hilding Boogie kwalifikuje się jako materac piankowy z uwagi na swoje wypełnienie. Składa się ono z innowacyjnej pianki, która została wyprodukowana przy pomocy najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu zapewnia trwałość, odporność na odkształcenia oraz przede wszystkim lekkość, która ma znaczenie podczas transportu lub wnoszenia materaca. Hilding Boogie jako materac piankowy posiada wyjątkowe wypełnienie, na które składa się:

  • pianka wysokoelastyczna – odpowiada ona za sprężystość, wytrzymałość oraz i odpowiednie dopasowanie się do ciała użytkownika,
  • pianka FloFom – reagująca na temperaturę oraz nacisk ciała pianka wysokoelastyczna, która dodatkowo wykazuje właściwości chłodzące,
  • blat lateksu – posiadająca właściwości antyalergiczne pianka, która podobnie jak pianka wysokoelastyczna wykazuje niezwykłą sprężystość, wytrzymałość oraz doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika.

Hilding Boogie – właściwości 

Higieniczny sen z Hilding BoogieW dzisiejszych czasach liczy się odpowiednia higiena oraz wentylacja materaca. Z uwagi na to wkład materaca Hilding Boogie posiada specjalne profilowania i nacięcia umożliwiające cyrkulację powietrza na odpowiednim poziomie. Dodatkowo materace Hilding produkowane są z materiałów bezpiecznych dla zdrowia oraz niewywołujących alergii, jednak to nie wszystko. Hilding Anders przede wszystkim stawia na jak największy komfort użytkowania, dlatego Hilding Boogie dopasowany jest do stelaży z możliwością regulacji, a obie jego strony zostały przeznaczone do użytkowania. Dzięki regularnej zmianie stron zwiększyć można wentylację oraz trwałość wkładu. Nie można również zapomnieć o twardości, jaką Hilding Boogie się cechuje. Materac ten zaliczany jest jako twardy (H3), co oznacza, że wyśpią się na nim osoby cięższe – ważące powyżej 80 kg oraz te, które preferują twardsze podłoże.

Hilding Boogie – dla kogo?

Głównym elementem w sypialni jest łóżko oraz materac do spania. Jego wybór jest niezwykle ważny, ponieważ zapewnia wygodę w czasie snu, ale odpowiada także za zdrowy, higieniczny oraz efektywny sen. Hilding Boogie należy do modeli uniwersalnych, ponieważ wyspać się na nim mogą:

  • osoby aktywne,
  • single oraz pary,
  • osoby cięższe,
  • alergicy.

Dla każdego człowieka inaczej będzie wyglądał idealny materac. Nie zmienia to jednak faktu, że Hilding Boogie spełnia wiele wymagań, jakie współcześnie ludzie stawiają materacom – jest przystosowany dla osób aktywnych, wspomaga regenerację ciała i przede wszystkim zapewnia higieniczny sen. Czy można chcieć czegoś więcej?