Planujesz zakup nowego materaca dla swoich rodziców? Może sam jesteś osobą starszą i zastanawiasz się na co zwrócić uwagę, wybierając tego typu produkt? Ten artykuł z pewnością pomoże Ci w podjęciu decyzji. 

Odpowiednia higiena snu 

Organizm osoby starszej jest narażony na infekcje i wirusy, dlatego materace dla seniora powinny być odpowiednio przystosowane. Pierwszy produkt dostępny w naszym sklepie to Hilding Melody. Jest to materac antybakteryjny i przeciwgrzybiczy, który pozwala zadbać o odpowiednie środowisko i higienę snu. Otwory we wkładzie materaca zapewniają odpowiednią wentylację, co pozwala na dłuższą eksploatację produktu. Dodatkowo, produkt Hilding Melody nada się dla osób, cierpiących na alergie, ponieważ do jego produkcji nie użyto materiałów potencjalnie alergogennych. O najwyższej jakości i bezpieczeństwie produktu świadczy certyfikat Oeko-Tex Standard 100. Mówi on o tym, że do produkcji materaca nie wykorzystano żadnych substancji czy surowców szkodliwych dla zdrowia. Jeśli troszczysz się o swoich rodziców i chcesz zapewnić im wysokiej jakości sen oraz zadbać o ich zdrowie – pomyśl nad zakupem Hilding Melody.

Wsparcie kręgosłupa 

Materace dla seniora, czyli jakie?Kolejną ważną cechą produktów przeznaczonych dla osób starszych, jest ich sprężystość. Materac Hilding Zorba został skonstruowany z siedmio-strefowej sprężyny kieszeniowej. Dzięki temu, produkt idealnie dopasowuje się do anatomicznej budowy sylwetki. Materac stanowi świetne wsparcie dla głowy, ramion, bioder i nóg seniora oraz odpręży jego zbolałe mięśnie i stawy. Hilding Zorba to produkt, który charakteryzuje się wysoką elastycznością punktową, co gwarantuje znakomite dopasowanie do ciężaru ciała. Dodatkowo, materac zapewnia odpowiednią stabilizację i amortyzację kręgosłupa oraz ułatwia obracanie się na nim. Dzięki jego elastyczności, seniorowi będzie łatwiej podnieść się z łóżka i wstać rano. Hilding Zorba to materac, który jest dwustronny, a każda ze stron dostarcza inny rodzaj komfortu. Pozwoli to dobrać właściwości wkładu do własnych potrzeb i preferencji. Hilding Zorba to produkt często wybierany przez seniorów i ich opiekunów.

Przemyślana produkcja 

Materace do spania dostępne na naszej stronie to produkty, które cechują się nienaganną jakością. Tam samo jest w przypadku produktu Hilding Tango. Jest to materac, który został skonstruowany ze sprężyn kieszeniowych. Każda z nich pracuje oddzielnie, co zapewnia użytkownikowi sprężystość i elastyczność. Dzięki wykorzystaniu lateksowej pianki, komfort snu jest znacznie wyższy i zauważalny już po pierwszym użyciu. Wkład potrafi dostosować się do anatomicznej budowy ciała i zapewnia wsparcie całej sylwetki. Hilding Tango to uniwersalny produkt, który dedykowany jest seniorom, pragnącym polepszyć jakość snu i uzyskać ulgę w bólu. Klienci, którzy zdecydowali się na ten produkt, chętnie polecają go swoim bliskim.

Wejdź na naszą stronę ABC Snu i już dziś zamów jeden z trzech proponowanych przez nas materacy. Gwarantujemy, że będzie to strzał w dziesiątkę!