Sypialnia to miejsce, w którym człowiek może odpocząć po ciężkim dniu, a wygodne łóżko wraz z prawidłowo dobranym materacem odgrywa dużą rolę. Zapewnia komfortowy, ale także efektywny oraz zdrowy sen, dzięki czemu ciało może się zregenerować, a umysł odpocząć. Jednak wybór materaca nie należy do łatwych, a zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Na polskim rynku znaleźć można liczne modele, jednak jeden szczególnie się wyróżnia – materac Hilding Cha-Cha. 

Czym jest materac Hilding Cha-Cha?

Hilding Cha-Cha należy do materacy sprężynowych, a dokładniej kieszonkowych, które zostały wyprodukowane przez renomowaną firmę – Hilding Anders. Wyjątkowość tego modelu leży w zastosowanym wkładzie, na który składają się:

  • sprężyny kieszeniowe – osadzone w osobnych kieszonkach i wyjątkowo trwałe sprężyny, które gwarantują elastyczność punktową,
  • obustronna warstwa filcu – zastosowana w celu oddzielenia sprężyn od wkładu oraz utwardzeniu materaca,
  • obustronna pianka Velvet Touch – wytrzymały i odporny na odkształcenia materiał, który gwarantuje odpowiednią stabilizację kręgosłupa.

Zastosowanie takiego połączenia sprawia, że materac nie tylko odpowiednio dostosowuje się do anatomicznej budowy użytkownika, ale także w znaczny sposób odciąża mięśnie, ułatwiając ich regenerację w nocy. Dodatkowo indywidualnie pracujące sprężyny sprawiają, że wszelkie ruchy drugiej osoby są redukowane do minimum. Jeśli spojrzy się na przekrój materaca, to zauważyć można, że sprężyny osadzone są w centralnej części materaca, a po obu stronach zastosowano warstwę filcu oraz pianki Velvet Touch, przez co materac został przystosowany do użytkowania po obu stronach. Zapewnia to dodatkową wentylację oraz zwiększa trwałość. Materace Hilding stworzone zostały w celu zapewnienia użytkownikom komfortowego oraz efektywnego snu. To właśnie dlatego Hilding Cha-Cha posiada wiele cech, dzięki którym korzystać z niego mogą zarówno alergicy, jak i pary czy single. Materac sprosta oczekiwaniom większości osób, a to wszystko dzięki jego licznym zaletom!

Poznaj zalety materaca Hilding Cha-Cha

wyśpij się na materacu sprężynowym hilding cha-cha!Materace do spania często różnią się swoimi właściwościami, przez co użytkownik ma możliwość dopasowania ich pod indywidualne potrzeby. Materac Hilding Cha-Cha jest niezwykle uniwersalny i sprawdzi się zarówno u osób preferujących bardziej twarde podłoże, jak i u osób cięższych. Wyśpią się na nim także alergicy, ponieważ wszystkie materiały, jakie zostały użyte do produkcji są całkowicie bezpieczne dla zdrowia oraz nie wywołują alergii. Dodatkowo Hilding Cha-Cha został wyposażony w dwa rodzaje pokrowca Italiano oraz Tencel NEW, który stworzony jest z naturalnych oraz antyalergicznych materiałów. Dodatkowo warto wspomnieć, że materac ten posiada siedem stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się wkładu do anatomicznej budowy ciała, przez co kręgosłup ma najlepsze podparcie w czasie snu. Sam wkład poprzez specjalne profilowanie i nacięcia posiada odpowiednią wentylację, która zapobiega rozwijaniu się drobnoustrojów oraz gromadzeniu wilgoci.

Materac Hilding Cha-Cha idealnie nadaje się dla par, alergików oraz wszystkich osób, które preferują trochę twardsze podłoże. Wyjątkowa sprężystość oraz optymalne podparcie kręgosłupa wpłyną nie tylko na zdrowy, ale również komfortowy sen. Jego sprężysty wkład, ale także wyjątkowe właściwości na pewno sprawdzą się w każdej sypialni i zostaną docenione nie tylko po ciężkim dniu.