Hilding Lambada to materac, który został stworzony z myślą o sporej grupie użytkowników. Jest klasyczną propozycją sprężynową, ale absolutnie nie należy mylić go z tymi, które były popularne kilkanaście lat temu. Ten model to innowacyjne połączenie, które zapewnia niesamowity komfort i dba o regenerację ciała użytkownika.

Niespotykana wygoda

Hilding Lambada jest wyjątkowy głównie ze względu na taktyczne skomponowanie najważniejszych cech użytkowych. Jego twardość jest określana jako średnia, ale warto pamiętać o tym, że jest to odczucie subiektywne, w dużej mierze uzależnione od indywidualnych preferencji użytkownika. Sprężyny użyte do jego wykonania to rodzaj PocketPlus. Zostały podzielone na siedem zróżnicowanych stref twardości, które odpowiadają za prawidłowe podparcie ciała użytkownika i maksymalną regenerację mięśni. Dzieje się tak ze względu na to, że producent pomyślał o indywidualnych potrzebach każdej części ciała. Z tego też powodu materac jest najtwardszy w okolicach bioder, ponieważ jest to najcięższy odcinek, a inne części ciała są podpierane w sposób proporcjonalny do wymagań. Sprężyny mają wysokość równą aż 15 centymetrów – taka wysokość jest rzadko spotykana, a zapewnia ogromny komfort. Za sprężystość i wytrzymałość materaca odpowiada pianka lateksowa, a odporność na odkształcenia jest możliwa dzięki zastosowaniu pianki wysokoelastycznej. Dwie warstwy są od siebie oddzielone matą kokosową zapewniającą zdrowy i higieniczny sen.

Wyjątkowy pokrowiec

Hilding Lambada - najwyższa jakość wypoczynku w rozsądnej cenieMogłoby się wydawać, że mało istotne jest to, jaki pokrowiec założono na materac. Należy jednak spojrzeć na to nieco inaczej – to właśnie ta tkanina znajduje się najbliżej ciała użytkownika i ma za zadanie chronić wnętrze przed czynnikami zewnętrznymi. Hilding Lambada to model pokryty miłym w dotyku pokrowcem stworzonym z dzianiny Probiotex. Podczas produkcji tej tkaniny wykorzystano specjalną, innowacyjną technologię Purotex – dzięki niej mikrokapsułki zawierające aktywne probiotyki stopniowo pękają i uwalniają te substancje. Taki proces prowadzi do zredukowania ilości alergenów na powierzchni materaca – w niektórych przypadkach nawet o ponad 93%! Na uwagę zasługuje również fakt, iż został wyposażony w funkcjonalne uchwyty, które znacznie ułatwiają obracanie materaca i przewracanie go na drugą stronę. Wszystkie materace Hilding wyróżniają się również tym, że posiadają wygodny zamek rozdzielczy usprawniający proces zdejmowania pokrowca w celu wyprania go.

Dlaczego warto wybrać materac Hilding?

Pewnie niejednokrotnie zdarzyło się tak, że wybór spośród tak wielu dostępnych propozycji nie był łatwy. W tym przypadku warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych cech. Hilding Lambada to produkt objęty aż 15-letnią gwarancją, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca. Ta cecha sprawia, że wyrób może służyć przez naprawdę długie lata! Jest odwracalny, co prowadzi do kolejnej ogromnej zalety – regularna zmiana stron to gwarancja odpowiedniej wentylacji i wydłużenia czasu eksploatacji podłoża. Producent materaców Hilding posiada wieloletnie doświadczenie, jest ceniony na całym świecie, a dodatkowo stale poprawia swoje produkty i przeprowadza innowacyjne badania.

Wybór materaca nigdy nie jest prosty – szczególnie wtedy, gdy trudno jasno określić swoje wymagania. Warto jednak zwrócić uwagę na model Hilding Lambada, który zadowoli seniorów, alergików, dzieci, nastolatków i wielu innych użytkowników.

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/