Materace multipocket w ostatnim czasie zyskują coraz większą rzeszę fanów. Każdy, kto spędził chociaż jedną noc na podłożu tego typu już nigdy więcej nie chce spać na jakimkolwiek innym materacu. I nic dziwnego! W końcu to złoty środek pomiędzy wygodą a funkcjonalnością, którego każdy szuka.

CUREM .ZIP – produkt wysokiej jakości z dwudziestoletnią gwarancją

Wymiana materaca potrafi być długa i żmudna. Nic więc dziwnego, że każdy chciałby mieć w swoim domu produkt, który świetnie będzie spełniał swoją funkcję przez bardzo długie lata. Właśnie takim wyrobem jest CUREM .ZIP, który został zbudowany na bazie niezwykle wygodnych sprężyn multipocket. Są znacznie bardziej elastyczne niż tradycyjne sprężyny kieszeniowe, ponieważ charakteryzują się mniejszą średnicą i większym zagęszczeniem. W maksymalny sposób redukują nacisk ciała na powierzchnię wkładu i nadają materacowi jeszcze większą ilość punktów podparcia. W przypadku tego produktu wkład materaca został podzielony na siedem zróżnicowanych stref twardości, które umożliwiają optymalne dopasowanie się do anatomicznej budowy użytkownika. Każdy odcinek materaca jest przystosowany do nacisków wywieranych przez konkretną część ciała. Najtwardsze podłoże jest tam, gdzie znajdują się biodra, a najbardziej miękkie w okolicach głowy i stóp. Pozostałe odcinki ciała są wspierane poprzez średnie poziomy twardości. To, co wyróżnia produkt na tle innych to między innymi aż dwudziestoletnia gwarancja obejmująca odkształcenia i nieprawidłową pracę podłoża. Dzięki niej można być pewnym, że w razie jakichkolwiek problemów należy zgłosić się do sklepu, a nie ponownie wybierać podłoże do snu.

Hilding Electro – materac hybrydowy na bazie sprężyn multipocket

Materace multipocket - jakie model wybrać?Materace hybrydowe to produkty zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Połączenie materiałów w taki a nie inny sposób sprawia, że wyroby tego typu są niesamowicie wygodne i funkcjonalne. Właśnie taki jest Hilding Electro, który został zbudowany na bazie sprężyn multipocket, zapewniających aż siedem stref twardości. Takie rozwiązanie sprawia, że powierzchnia idealnie dopasowuje się do nacisków wywieranych przez każdą część ciała i sprawia, że podłoże jest wygodne, a jednocześnie posiada właściwości prozdrowotne i w odpowiedni sposób podpiera kręgosłup. Produkt został wyposażony w odpinany top, którego można obrócić, przełożyć na drugą stronę lub całkowicie zdjąć – takie rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i pozwala użytkownikowi na uzyskanie aż sześciu zróżnicowanych stref twardości: od miękkiej aż po bardzo twardą.

Na co jeszcze zwrócić uwagę?

Oba modele są w pełni antyalergiczne – wszystkie materiały zastosowane w produkcji materaca są bezpieczne dla zdrowia. Nie zawierają w sobie szkodliwych substancji i nie wywołują alergii, dlatego z pewnością sprawdzą się w sypialni u osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju szkodliwe mikroorganizmy. We wkładzie zarówno jednego, jak i drugiego modelu utworzono specjalne profilowania i nacięcia, które zapewniają odpowiednią wentylację wnętrza. Dzięki temu gromadzenie się bakterii i wilgoci we wnętrzu materaca jest ograniczone do minimum. Warto pamiętać o tym, że sprężyny to nie wszystko – oba modele wyróżniają się zastosowaniem innych materiałów (które pełnią między innymi rolę izolatorów), które charakteryzują się wysoką jakością i wspaniałymi właściwościami.

Zadbaj o swój komfort i wybierz materac do spania, który będzie nie tylko wygodny, ale i funkcjonalny oraz trwały. Z powyższymi modelami nocny wypoczynek będzie komfortowy przez naprawdę długie lata.