W dzisiejszych czasach coraz więcej czasu przeznaczamy na pracę – głównie związaną z wielogodzinnym przesiadywaniem przed komputerem. W negatywny sposób wpływa to na kręgosłup, przez co często stanowi źródło bólu pleców. Ten oraz inne czynniki sprawiają, że dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa stają się coraz powszechniejsze. Jak zatem z nimi walczyć, nie tylko w ciągu dnia, ale również w nocy? Zainwestować w materace SleepMed!

W jaki sposób materace SleepMed dbają o kręgosłup? 

Materace SleepMed to wyjątkowe produkty, które mają status wyrobu medycznego oraz na tle innych wyróżniają się unikalną budową. W ten sposób są w stanie dbać o kręgosłup użytkownika, gdyż umożliwiają:

  • idealnie dopasować się do anatomicznych kształtów ciała użytkownika,
  • właściwą regenerację mięśni,
  • prawidłowe wsparcie kręgosłupa,
  • eliminowanie dolegliwości bólowych związanych ze schorzeniami kręgosłupa,
  • redukowanie ryzyka rozwijania się lub kształtowania schorzeń kręgosłupa.

Dobrze również wyposażyć swoje łóżko w inne akcesoria, takie jak poduszka, jednak pamiętajmy, że materac stanowi podstawę. A czym na tle innych produktów dostępnych na rynku się on wyróżnia?

Idealny sposób na zwalczanie bólu kręgosłupa - materace SleepMed!Jakie inne właściwości wyróżniają materace SleepMed? 

Materac materacowi nie równy, dlatego warto wiedzieć, czym jeszcze wyróżniają się produkty od SleepMed. Przede wszystkim posiadają 4 lub 6 twardości, które można regulować poprzez matę kokosową oraz odpinany top. W ten sposób każdy z nas jest w stanie dopasować kupiony model do swoich aktualnych potrzeb. Co więcej, eliminuje to ryzyko nieprawidłowego wybrania twardości, dzięki czemu nie musimy się martwić o ewentualną wymianę czy zwrot. Inną kwestią jest wykorzystanie technologii Airforce, czyli specjalistycznych nacięć znajdujących się wewnątrz pianki, które układają się w tzw. kratki wentylacyjne. Wspomaga to wentylację oraz cyrkulację powietrza wewnątrz wypełnienia. Oprócz tego są również właściwości antyodleżynowe, antyalergiczne oraz prozdrowotne.

Materace SleepMed – czy sprawdzą się tylko u osób schorowanych? 

Nie da się zaprzeczyć, że materace SleepMed mają właściwości, dzięki którym są w stanie sprostać wymaganiom niemalże każdego użytkownika. Z uwagi na to, zaleca się je nie tylko tym, którzy cierpią na dolegliwości bólowe ze strony kręgosłupa, ale także:

  • parom i singlom,
  • alergikom,
  • osobom młodszym i starszym,
  • osobom aktywnym,
  • osobom chcącym zadbać w profilaktyczny sposób o swoje plecy.

Zdrowy kręgosłup ułatwia nam prawidłowe funkcjonowanie w ciągu dnia, dlatego już dziś warto o niego dbać. Z uwagi na to postawmy na bardziej aktywny tryb życia oraz zainwestujmy w najwyższej jakości materace SleepMed!

Materace SleepMed polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/