Wybór odpowiedniego materaca to dla niektórych osób prawdziwe wyzwanie, a jest to spowodowane obawą przed kupnem produktu, który nam nie odpowiada. Należy przede wszystkim pamiętać o tym, że materac to kluczowy element zapewniający nam komfortowy sen i odpowiednią regenerację, dlatego nie należy bagatelizować tego procesu. Wśród wielu dostępnych na rynku opcji, materace sprężynowe SleepMed wyróżniają się pod wieloma względami, np. jakością wykonania, innowacyjnymi technologiami czy troską o środowisko. W poniższym artykule dowiesz się, czym dokładnie wyróżniają się materace sprężynowe marki SleepMed oraz dla kogo będą najlepszym rozwiązaniem! Jeśli więc jesteś ciekawy tego tematu, to koniecznie czytaj dalej!

Materace sprężynowe SleepMed – jakie mają cechy?

Materace sprężynowe SleepMed - poznaj je!Materace sprężynowe SleepMed cieszą się dużą popularnością dzięki swoim wyjątkowym cechom, które w dużym stopniu przekładają się zarówno na komfort, jak i na jakość snu. Jakie cechy mają materace sprężynowe marki SleepMed?

  • Zaawansowane systemy sprężynowe – materace SleepMed wykorzystują zaawansowane systemy sprężynowe, takie jak wkłady bonellowe, kieszeniowe czy multipocket. Każdy z nich wyróżnia się czymś innym i dlatego nie wszystkie materace sprężynowe można określić jako jednakowe. Materace bonellowe to takie, w których pojedyncze sprężyny są połączone ze sobą spiralnym i elastycznym drutem, dzięki czemu ciężar ciała na materacu jest równomiernie rozłożony na całej jego powierzchni. Jest to bardzo klasyczne rozwiązanie idealne dla tych osób, które poszukują ekonomicznych rozwiązań. Materace bonellowe są odporne na wgniecenia, doskonałe dla osób z większą wagą ciała. Modele z wkładem kieszeniowym wyróżniają się tym, że każda pojedyncza sprężyna umieszczona została w osobnej komorze. To sprawia, że nacisk ciała jest równomiernie rozłożony, dzięki czemu powierzchnia doskonale dopasowuje się do jego kształtu. Materace kieszeniowe są odpowiednim wyborem dla par, ponieważ sprawiają, że druga osoba nie odczuwa ruchów swojej obok śpiącej połówki, ponieważ wszelkie drgania są minimalizowane. Najlepszej jakości materace kieszeniowe mają pięć lub siedem stref twardości, które są mocno zróżnicowane i doskonale dopasowują się do zagłębień naszego ciała, zapewniając jednocześnie idealne podparcie. Ostatnia opcja to materace w systemie sprężyn Multipocket, które cechuje gęstsze rozłożenie mniejszych sprężyn. Posiadają one dużo więcej niezależnych od siebie punktów podparcia dla ciała oraz zapewniają idealną elastyczność punktową. Ten rodzaj materaców jeszcze lepiej i dokładniej dopasowuje się do sylwetki, zapewniając idealne wsparcie, dzięki czemu mięśnie mogą spokojnie odpocząć. Podobnie, jak w przypadku materaców kieszeniowych, modele z wkładem Multipocket także posiadają 5 lub 7 stref twardości, co zapewnia najlepsze podparcie dla całego ciała.
    Wielowarstwowa konstrukcja – sprężynowe materace SleepMed składają się z kilku warstw, które zapewniają optymalną kombinację komfortu i wsparcia. Wśród nich znajdują się warstwy pianki wysokoelastycznej, pianki termoelastycznej oraz innych materiałów, które razem tworzą idealne środowisko do snu. Oczywiście wśród tych warstw wyróżnić należy wkład sprężynowy, o którym dowiedziałeś się więcej powyżej.
  • Regulacja twardości – świetną technologią w materacach marki SleepMed jest regulacja twardości, która pozwala użytkownikowi na dopasowanie powierzchni do swoich wymagań, preferencji oraz potrzeb. Bardzo często wystarczy odpiąć top z materaca lub zmienić jego pozycję i gotowe – inna twardość produktu gotowa!
  • Właściwości antyalergiczne – materace SleepMed najczęściej są wykonywane z materiałów przyjaznych alergikom. Dzięki temu osoby borykające się z różnymi alergiami i wrażliwą skórą mogą spokojnie odpoczywać na powierzchni materaców marki SleepMed bez obawy o swoje zdrowie.
  • Oddychalność i termoregulacja – bardzo dobre właściwości wentylacyjne to kolejna zaleta sprężynowych materaców SleepMed. Dzięki specjalnej innowacyjnej technologii Airforce produkty SleepMed mają doskonałą cyrkulację powietrza, co zapewnia optymalną higienę snu. To pomaga także w utrzymaniu preferowanej temperatury podczas snu, co jest niezwykle istotne dla komfortowego odpoczynku.
  • Trwałość i wytrzymałość – sprężynowe materace SleepMed wyróżniają się także swoją trwałością oraz wytrzymałością. Są one również odporne na odkształcenia, co jest bardzo ważne, jeśli chcesz, aby Twoje łóżko doskonale służyło Ci przez wiele lat.

Dzięki powyższym cechom materace sprężynowe SleepMed stanowią doskonały wybór dla osób szukających komfortu, wsparcia i zdrowego snu. Jeśli więc jesteś jedną z nich, to koniecznie sprawdź ofertę SleepMed, aby zapewnić sobie idealnej jakości odpoczynek na wiele lat.

Dla kogo materace sprężynowe marki SleepMed będą najlepszym rozwiązaniem?

Sprężynowe materace SleepMed cieszą się niezwykłą popularnością, a spowodowane jest to oczywiście ich cechami i właściwościami. Jednak dla jakich grup osób będą one doskonałym wyborem? Materace sprężynowe SleepMed zapewniają doskonałe wsparcie dla kręgosłupa i dlatego też idealnie sprawdzą się w sypialniach osób, które cierpią na różne problemy związane plecami. Kolejną grupą są pary, ponieważ materace sprężynowe zapewnią im doskonałe podparcie ciał, a przede wszystkim kręgosłupów. Dla osób, które lubią, gdy materac idealnie dopasowuje się do kształtu ich ciała, sprężynowe materace SleepMed także będą doskonałym wyborem, ponieważ większość z nich ma w swoim wnętrzu także różnego rodzaju pianki wspaniale dopasowujące się do sylwetki. Sprężynowe materace marki SleepMed idealnie sprawdzą się również w sypialniach alergików, ponieważ materiały, z których są wykonywane, są antyalergiczne. Dodatkowo na modelach sprężynowych doskonale wysypiać się będą osoby aktywne sportowo, a spowodowane jest to odpowiednią elastycznością i wsparciem, co pomaga w regeneracji mięśni i stawów po intensywnym wysiłku fizycznym.

Poznaj materac sprężynowy marki SleepMed!

Jedną z kilku propozycji materaców sprężynowych od marki SleepMed jest model Hybrid Premium. W jego wnętrzu można znaleźć przede wszystkim 7-strefowy wkład kieszeniowy o wysokości 13 centymetrów. Dodatkowy komfort zapewniają dwie warstwy pianki wysokoelastycznej VPPHR: Hard i Soft oraz warstwa pianki termoelastycznej VitaRest. Po bokach tego modelu znaleźć można piankę FlexiFoam, która wyposażona jest w technologię Airforce dbającą o optymalną cyrkulację powietrza.

Teraz już z całą pewnością wiesz, jakie cechy mają materace sprężynowe marki SleepMed! Jeśli należysz do jednej z grupy, dla których owe produkty są doskonałym wyborem, to nie czekaj i już dziś zamów idealnie dopasowaną do Ciebie powierzchnię, na której będziesz się idealnie wysypiać.

wyrób medycznySleepMed Hybrid Premium to materac przeznaczony do profilaktyki wad rozwojowych układu ruchowego (mięśniowo-kostnego) oraz zdrowego snu. Producent: SleepMed. Przedstawiciel i prowadzący reklamę: ABCOMFORT Sp. z o.o.